O nas    Realizacja wysylek    Opinie o sklepie    Dotacje - dofinansowanie    Kontakt    PSZOK
Moje konto

Produktów: 0

Kwota:

0,00zł

Elektryka Elektronarzędzia Narzędzia Oświetlenie Osprzęt Aparatura modułowa
O nas

O Firmie

Elhurt-Elmet Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z 30-letnim doświadczeniem i tradycjami w sprzedaży materiałów elektrycznych i metalowych. Spółka została utworzona w 2004 r. z połączenia firm ELMET oraz EL-HURT. Nowe przedsiębiorstwo przyjęło nazwę ELHURT-ELMET Spółka z o. o. z siedzibą w Białymstoku. Powstała firma połączyła w sobie tradycję handlową ELMET-u, który funkcjonował już od 1948 roku i dynamiczne działanie przedsiębiorstwa El-Hurt. Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku w branży artykułów elektrycznych i metalowych. Nasze doświadczenie i pozycja rynkowa, również dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami, pozwalają nam budować komfort, zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, partnerów handlowych, instalatorów, współpracowników.

Oferujemy:
- przewody, kable,
- żarówki, świetlówki, LED,
- gniazdka, łączniki,
- rozdzielnie, zabezpieczenia,
- asortyment energetyczny,
- asortyment teletechniczny, telekomunikacyjny,
- elektronarzędzia,
- asortyment pneumatyczny i spawalniczy,
- narzędzia, osprzęt
i jeszcze wiele innych grup asortymentowych.

Doskonałą ofertę i efektywną sprawność rynkową firmy Elhurt-Elmet tworzy zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem, kwalifikacjami i fachową wiedzą; stale dbamy o optymalnie wysoką jakość obsługi handlowej, organizacyjnej, logistycznej.
Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów i hurtowni. Bardzo szeroki asortyment, dostępny na bieżąco w naszych sklepach, oddziałach oraz z magazynu centralnego, najlepsze ceny, własny transport, specjalistyczna kadra to tylko niektóre elementy doskonałej oferty rynkowej Elhurt-Elmet, tworzącej najlepsze warunki i klimat do satysfakcjonujących zakupów oraz wspólnego działania.


Kontakt
Internetowy Sklep elektryczny
ELEKTROPASAZ.PL
tel. 85 743 78 00

w godz.: 7:00 - 15:00

e-mail: sklep@elektropasaz.pl

Konto Bankowe
BANK MILLENNIUM S.A.

41 1160 2202 0000 0002 5866 1818

Newsletter
Wpisz swoj adres e-mail
i bądź na bieżącoAutoryzowany dystrybutor

producentów: